Top

Hakkımızda

Biz Kimiz ?
Özgür Oto Döşeme

Biz Kimiz ?

Sektöründe 1980'li yıllarda kurulup 2010 yılında Ustamızdan aldığımız bayrağı siz değerli müşterilerimize daha kalite bir hizmet vermek amacıyla taşımaktadır.

Otomotiv deri ve kumaş döşeme üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, ilk günden itibaren tüm dünya çapındaki sektörel trendleri takip ve analiz ederek siz sayın müşterilerimize ürün ve hizmet çerçevesinde hakkettiğiniz kaliteyi sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.

Otomobilinizin deri dönüşümünü gerçekleştirirken kullandığımız hakiki deriler İtalya'da ve Almanya'da tüm dünya çapındaki otomobil üreticilerine deri üretimi yapan fabrikalarda üretilmekte olup garantili derilerdir. Suni deri ve Kumaş ile yapılan uygulamalara firmamız 2 yıl Garanti vermektedir.

Altyapıda kullanılan tüm malzemeler kalite standartlarına uygun malzemelerden seçilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti


- Müşteri memnuniyetinin arttırılması öncelikli hedefimizdir.

- Şikayetler süreç, kalite ve hizmetlerimizin gelişmesi için bir iletişim fırsatıdır.

- Müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemek, en önemli hedefimizdir.

Müşteri Memnuniyeti

Misyonumuz & Vizyonumuz

Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla yola çıkan ÖZGÜR OTO DÖŞEME her geçen gün değişen ve gelişen modern çizgisiyle müşterilerinin beklentilerini kusursuzca karşılamayı ilke edinmiştir. Bu doğrultuda müşterilerimize  hizmet vermeyi daimi bir görev bilip bunun için hiç bir ayrıntıyı gözardı etmeden devamlı ve disiplinli olarak çalışmaktayız…
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız


- Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özgün tasarımlar sunmak.

- Kalite sürekliliğini her zaman hizmette daha iyiye götürmek ve gelişmek.

- Şartlar ne olursa olsun her koşulda kaliteli ve güvenilir iş teslimatı yapmak.

- Kalite politikamızda, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün kaliteli ve güvenilir bir firması olmak.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve müşterinin hizmet kalite algısı üzerindeki etkisini tespit ederek memnuniyeti sağlanır. Müşteri isteklerini ve görüşlerini dikkate alan çalışma prensibi oluşturulmaktayız.

Güvenilir

Müşterilerimize dürüst ve ahlak kurallarına uyan ekip çalışanlarımızla hizmet sunmakta ve bu piyasada güvenilir olduğunu ispat eden bir firma olarak çalışmaktayız.

Kalite

En üst kalite de hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız. Biz, pazarı geliştirmek ve lider konumumuzu güçlendirmek için, hatalarımızdan ders alır, öncü ve yaratıcı davranırız.