HAKKIMIZDAÖZGÜR OTO DÖŞEME

Sektöründe 1980'li yıllarda kurulup 2010 yılında Ustamızdan aldığımız bayrağı siz değerli müşterilerimize daha kalite bir hizmet vermek amacıyla taşımaktadır.

Otomotiv deri ve kumaş döşeme üzerine uzmanlaşan kuruluşumuz, ilk günden itibaren tüm dünya çapındaki sektörel trendleri takip ve analiz ederek siz sayın müşterilerimize ürün ve hizmet çerçevesinde hakkettiğiniz kaliteyi sunabilmenin gururunu yaşamaktadır.

Otomobilinizin deri dönüşümünü gerçekleştirirken kullandığımız hakiki deriler İtalya'da ve Almanya'da tüm dünya çapındaki otomobil üreticilerine deri üretimi yapan fabrikalarda üretilmekte olup  garantili derilerdir. Suni deri ve Kumaş  ile yapılan uygulamalara firmamız     2 yıl Garanti vermektedir.

Altyapıda kullanılan tüm malzemeler kalite standartlarına uygun malzemelerden seçilmektedir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla yola çıkan ÖZGÜR OTO DÖŞEME her geçen gün değişen ve gelişen modern çizgisiyle müşterilerinin beklentilerini kusursuzca karşılamayı ilke edinmiştir. Bu doğrultuda müşterilerimize  hizmet vermeyi daimi bir görev bilip bunun için hiç bir ayrıntıyı gözardı etmeden devamlı ve disiplinli olarak çalışmaktayız…